MIKS SINISE VALGUSE PRILLID?

MIS ON SININE VALGUS?

Sinine valgus on kõikjal meie ümber igapäevaselt, mis tuleb peamiselt päikesest, aga suures osas ka ekraanidest. Digitaalsed seadmed on suur osa meie argipäevast, kus enamik meist on pea terve tööpäeva ekraanide ees. Sinisel valgusel on lühemad lainepikkused ja suurem energia kui teistel valgustel. Osad uuringud on isegi näidanud seost silmade kahjutumisel ja sinise valguse kiirtel vahemikus 415 ja 455 nanomeetrit. Suurem osa LED valgusest, mida kasutatakse telefonides, telerites ning muudes ekraanides on vahemikus 400 ja 490 nanomeetrit.

TELEFONID

EKRAANID

PÄIKE

VÕIMALIKUD KÕRVALMÕJUD SINISEST VALGUSEST

UNEHÄIRED

Ekraanide ees viibimine, enne magama minekut, võib segada melatoniini (unehormooni) eritust.

SILMADE VÄSIMUS

Pikaldane ekraanide ees viibimine võib väsitada ning ärritada silmi.

PEAVALUD

Mitmed inimesed on täheldanud, et ekraanide ees töötades tekivad neil pingepeavalud.

VÄSIMUS

Unepuudus ja pidev silmade väsimus, ekraanide ees viibimisest, võib olla üks teguritest stressi ja väsimuse kogunemisel.

KAITSE OMA SILMI STIILSELT

Kõik meie prillid filtreerivad sinist- ja UV valgust. Neid kandes, võid rahulikult nautida ekraanide ees (telefonid, telekas, arvuti) veedetud aega. Need on mõeldud kandmiseks tööl, päeva jooksul, ning kindlasti õhtuti enne magama minekut, et vähendada tehisvalgusest tulenevaid probleeme Sinu silmadele.

Meie klaasid filtreerivad 100% sinisest valgusest alla 380nm ning 47% kahjulikust sinisest valgusest 380-500nm spektrumis.

Lisaks, kõikidel meie sinise valguse prillidel on UV-400 kaitse.

✓ Rohkem Stiili

✓ Suurem Keskendumisvõime

✓ Parem Uni