TASUTA TARNE & TAGASTUS

Tarne & tagastamine

Tarnetingimused

Tarnetingimused

Klientide tellimused täidetakse ja pannakse Eestist teele 1-3 tööpäeva jooksul (olenevalt riigist). Kõik tellimused jõuavad tavaliselt kohaletoimetamise aadressile 2-15 tööpäeva jooksul (1-3 Eesti siseselt). Jätame endale õiguse tellimusi kohaletoimetada 30 kalendripäeva jooksul erijuhtumitel.

Optiliste prillide tellimisel võib minna 2-4 nädalat (sõltuvalt klaasitüübist), enne kui tellimus välja saadetakse.

Kõik meie tellimused pannakse teele Pakipoint OÜ kaudu ja neid on võimalik jälgida, vöötkoodi alusel, nende veebilehel või vahendavate tarnefirmade kodulehel, välisriikidesse saatmisel.

Me tarnime kõikidesse Euroopa ning mõningatesse välisriikidesse ja pakume tasuta kohaletoimetamist Eesti siseselt.

Tagastamine

Tagastamisõigus kehtib, vastavalt Eesti Vabariigi Võlaõigusseaduse (VÕS) § 56-le, 14 päeva. Kui 14 päeva on möödunud kauba kättesaamisest, siis ei ole me kohustatud tellimust tagastama ega ümber vahetada (v.a garantii korras tehase poolt tulnud defektiga tooted). 

Vastavalt VÕS § 53 lõikele 4 ei kohaldata 14-päevast tagastusõigust muuhulgas toodetele, mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt, seega optiliste prillide klaasid ei kuulu tagastamisele. 

Et saaksime teie tellimuse tagastada, peab kogu tellimus olema samas konditsioonis nagu selle kättesaamisel. Samuti peab tellimus olema originaalpakendis.

Kinkekaardid ei kuulu tagastamisele. 

Tagastamine
Kui tagastatud tellimus on meieni jõudnud, siis vaatame selle üle ning saadame emaili vastava otsusega. Kui otsus on positiivne, siis tagastame kogu tellimuse summa või vahetame toote ümber. Tagastatud summa jõuab teie kontole kõige hiljemalt 14 päeva jooksul.

Hilinenud või ebasobilikud tagastused 
Kui te ei ole saanud oma tagastatud summat kätte, vaata esmalt uuesti üle oma panga väljavõte. Kui te ei ole peale 14 päeva möödumist oma tellimuse eest tasutud summat tagasi saanud, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@darmati.eu. 

Väljavahetamine
Oleme nõus tooteid vahetama välja 14 päeva ostu sooritamisest, juhul kui toode ei sobi teile. Lisaks vahetame välja kõik tooted, mis on defektiga või muul moel kahjustatud meie poolt. Kui soovite toodet välja vahetada ja see vastab antud tingimustele, siis saadke meile email info@darmati.eu ning juhendame teid edasi. 

Kingitused 
Kui tellimus oli märgitud kingitusena ja saadetud otse teile, siis saadame vastavas suuruses kinkekrediiti tagastamisel, siis kui tellimus on tagastatud ja meieni jõudnud. 

Kui tellimus ei olnud märgitud kingitusena ning saadeti esmalt tellijale ning anti hiljem teile üle, siis saadame tagastatud summa kingituse tegijale ja seejärel saab tema teada tagastamisprotsessist. 

Kohaletoimetamine 
Oma toote tagastamiseks, tuleks see saata aadressil: DBLE OÜ, Tuulemurru 2/5, 76401 Tallinn , Eesti. Eestis tehtud ostu puhul saab tooteid tagastada ka pakikaardiga (selle jaoks palume ühendust võtta info@darmati.eu). 

Tagastamise tarne katad sina ehk tellimuse tegija (Eestis on tagastamine tasuta). Tarne tasu ei kuulu tagastamisele. Kui saadame teile tagastatud summa, siis sellest arvutatakse maha kohaletoimetamise tasu. 

Olenevalt, kus te elate, võib tarneaeg erineda, et väljavahetatud toode teieni jõuaks, kuid anname sellest teada. 

Kui tagastate tellimust, mis on üle 75€, siis soovitame kasutada vöötkoodiga ja kindlustatud paki teenust. Me ei võta vastutust, et saame teie poolt tagastatud tellimuse kätte.

Kehtiv alates 01/01/2023

DBLE OÜ

Reg. kood 14769690

KMKR nr.: EE102281073

Laki 11B, Tallinn, 12915

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare