TASUTA TARNE & TAGASTUS

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Jagame vastuseid mõningatele küsimustele, mida on meilt sageli küsitud. Kui sa ei leia vastust oma küsimusele, siis võta kindlasti ühendust meie klienditoega e-maili või telefoni teel.

Kuidas sinise valguse prillid töötavad?
Meie klaasid filtreerivad 100% sinisest valgusest alla 380nm ning 47% kahjulikust sinisest valgusest 380-500nm spektrumis. Need on mõeldud kandmiseks tööl, päeva jooksul, ning kindlasti õhtuti enne magama minekut, et vähendada tehisvalgusest tulenevaid probleeme Sinu silmadele.
Kas pakute ka optilisi klaase?

Pakume kõiki optilisi klaase: kaugele vaatamiseks, lugemiseks, kontoritööks, progresseeruvaid, optilisi päikeseprille, isetumenevaid klaase…

Meie optiliste klaaside võimalikest variantidest saab lähemalt lugeda siit:

Kas prillidel on UV-kaitse?

Kõik meie prillid sisaldavad UV-400 kaitset.

Kuidas peaksin prille puhastama?
Soovituslikult kasutades meilt kaasa tulnud lappi, mida tuleks ka vahetevahel puhastada. Lisaks võib alati ka lappi niisutada, kui on vaja tavapärasest intensiivsemat puhastust.
Kuhu te tellimusi saadate?
Hetkel saadame tellimusi kogu Euroopa piires ja ka mõningatesse riikidesse väljaspool Euroopa Liitu. Kohaletoimetamine & tagastamine on Eesti siseselt täiesti tasuta.
Millal minu tellimus teele pannakse?
Peale makse sooritamist läheb tavaliselt 1-3 tööpäeva, et tellimus täita ja teele panna. Tehes tellimuse nädalavahetusel või riiklike pühade ajal, pannakse tellimus teele järgmisel tööpäeval. Optilistele klaasidele tehtud tellimused pannakse teele lähima 3 nädala jooksul.
Kui kaua tellimus kohale tuleb?

Kõik saadetised tavaliselt jõuavad kliendi poolt valitud sihtkohta 2-15 tööpäeva jooksul, alates tellimuse kinnitamisest.

EESTI: 1-3 tööpäeva

EUROOPA: 1-5 tööpäeva

PÕHJA AMEERIKA: 2-7 tööpäeva

ÜLEJÄÄNUD REGIOONID: kuni 15 tööpäeva

Meil on õigus tarnida kaupa kuni 30 kalendri päeva eriolukordades (nagu näiteks eeltellimustega või muude tehniliste viperdustega, millest me teile ka teada anname).

Kas pean tasuma makse/muid kulusid?
Euroopa Liidu siseselt ei lisandu muid kulusid. D’ARMATI ei saa kontrollida ja ei vastuta saadetisele kohaldatavate tollimaksude/maksude eest. Klient vastutab tollivormistuse lisatasude maksmise eest.
Kas pean kohaletoimetamise eest maksma?

Eesti siseselt on kohaletoimetamine täiesti tasuta ning juurde ei tule tasuda, lisaks toodete hinnale, midagi.

Välisriikidesse saatmisel lisandub kohaletoimetamise tasu, mis sõltub riigist, kuhu tellimus saata.

Me ei võta vastutust lisakulude/tollimaksude eest, mis kaasnevad välisriikidesse saatmisega.

Tahan muuta oma tellimust!

Võta ühendust meie klienditoega info@darmati.eu , et tellimust muuta.

Kas tooteid saab tagastada?

Muidugi saab. Kõiki tellimusi (v.a optiliste klaasidega tellimusi) saab tagastada 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest, eeldusel, et tooted on terved ja algses pakendis.

Vastavalt VÕS § 53 lõikele 4 ei kohaldata 14-päevast tagastusõigust muuhulgas toodetele, mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt, seega optiliste prillide klaasid ei kuulu tagastamisele. 

Tagastamine & ümbervahetamine on Eesti siseselt tasuta. Välismaalt tellides tuleb tagastamisel ise tasuda transpordi eest.

Said kätte kahjustatud toote?

Kui said tellimusega kätte kahjustatud toote, siis palun võta ühendust meie klienditoega info@darmati.eu ja nad lahendavad tekkinud probleemi. 

Kas teie toodetel on garantii?

D’ARMATI annab eluaegse garantii, et toodetel ei esine tehasest tulenevaid defekte.

Küll aga ei kata see kriimustusi klaasidel, tekkinud kahjustusi või kulumist toodete kandmisest või käsitsemisest ega ise tehtud modifikatsioone.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare