TASUTA TARNE & TAGASTUS

Privaatsuspoliitika

Käesolevad tingimused (edaspidi Tingimused) reguleerivad www.darmati.eu e-poe klientide (edaspidi Klient) ja internetiaadressi www.darmati.eu operaator ja omanik DBLE OÜ, registrikood 14769690, (edaspidi D’ARMATI) vahelisi andmete käsitlemisel tekkivaid õigusi ja kohustusi.

D’ARMATI on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad Kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine


Kogutud isikuandmeid kasutame muuhulgas kauba kohaletoimetamiseks ning Kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.


Isikuandmed on andmed, mida D’ARMATI kogub Kliendiga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel veebilehel.
• veebilehe kasutamisel Kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
• ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes Kliendi kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete  säilitamisel  (D’ARMATI võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid, mis on vajalikud tellimuse tegemisel.

Muude andmete kogumine


Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla Kliendiga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).
Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie poodides ja veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige populaarsemad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Isikuandmete töötlemine


Klient annab veebilehel andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Kliendi isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.


Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Klient on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.
Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Klient personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka D’ARMATI-l ligipääs.

Kogutud isikuandmete kasutamine


Kogutud isikuandmete abil saame teavitada Klienti D’ARMATI tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib D’ARMATI avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab D’ARMATI-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks logistikapartnerid, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

Isikuandmete kaitse


D’ARMATI rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus


Kõiki D’ARMATI e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused


D’ARMATI veebilehte kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki Kliente.


Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@darmati.eu

D’ARMATI on isikuandmete vastutav töötleja, kuid edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kehtiv alates: 01/01/2022

DBLE OÜ
Reg.kood 14769690
KMKR number EE102281073

Laki 11b, 12915

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare